Znajdź sobie wreszcie kogoś

Anita jest sama. W przeciwieństwie do swojej przyjaciółki nie szuka desperacko partnera. Anna łapie dosłownie wszystko, co ma penisa między nogami. Potem płacze i nie odbiera telefonów. Anita domyśla się wtedy, że znowu przeżyła zawód. Anna mówi, że wszyscy mężczyźni są tacy sami. Czytaj: beznadziejni. A jednak ciągle loguje się na portalach randkowych. Anuż ten następny będzie wyjątkiem od reguły…

Ciotka, która czasem dzwoni do Anity, czuje się w obowiązku udzielać blisko czterdziestoletniej starej pannie dobrych rad. Znajdź sobie wreszcie kogoś, Anitko- powtarza za każdym razem- Nie siedź sama, z bliską osobą łatwiej iść przez życie. Ciotka mówi to tak, jakby wystarczyło wyjść na ulicę i dobrze się rozejrzeć. Fajnych facetów na kopy. Do wyboru, do koloru. Poza tym Anita wcale nie jest pewna, czy rzeczywiście byłoby jej łatwiej iść przez życie z takim kimś „znalezionym” na siłę.

Teraz ma czas na czytanie książek i spotkania z przyjaciółmi. Nikomu nie musi się tłumaczyć, dlaczego kupiła kolejną parę butów. I telewizor ma tylko dla siebie.

Anita nie jest zdziwaczałą feministką. Chciałaby założyć rodzinę i wcale nie czeka na księcia z bajki. Wielu jej znajomych dziwi się, dlaczego taka fajna dziewczyna wciąż jest sama. Anita ma swoją teorię. Panowie w jej wieku to albo rozwodnicy, albo jednostki z defektami. Jeden Piotruś Pan, drugi maminsynek, trzeci pracoholik. Co tu łapać? To już nie te czasy, kiedy o wartości kobiety decydował (jakikolwiek) mąż u boku.

Anita nie zamierza zakładać konta na portalu randkowym, chociaż Anna usilnie ją do tego namawia.

Może sprawi sobie kota.

  1 comment for “Znajdź sobie wreszcie kogoś

  1. 2 lutego 2015 o 16:32

    Niech znajdzie sobie kogoś i jasno ustali zasady. Tak by być razem ale nie być ograniczaną. Wiele złego ludzie myślą o związkach…ale gdy jasno postawi się swoje warunki, to albo ta druga osoba je zaakceptuje albo nie ma sensu się męczyć…

    Zapraszam do siebie: http://redmind.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *